Clubmarkt in H2O Harmelen Vervallen

 

 

 

 

Je kunt nog zo’n mooie planning maken, soms wordt je ingehaald door de werkelijkheid. We hadden 2 maart een Clubmiddag/Clubmarkt staan, voorafgegaan door een GPS workshop en, gebaseerd op de ervaringen van de laatste paar jaar, de Openingsrit op 16 maart. Die valt traditioneel samen met de start van het motorseizoen door BMW Motorrad Nederland. Wat blijkt: BMW Motorrad Nederland heeft dit jaar de opening van het motorseizoen op 2 maart gepland. En dat zonder met ons te overleggen 😊.

Mede daardoor zijn er weinig sponsoren te vinden die op onze Clubmarkt acte de présence konden geven.

 

 Dit alles heeft er toe geleid dat de Clubmiddag/Clubmarkt  op 2 maart komen te vervallen. We gaan kijken om de Clubmarkt later dit jaar toch nog te houden.

   
logo rocketchanels
  
MR
      
Motoerit
  
logo BMWFC
    
adverteren01
  
logo Houtrust
  
logo Dunlop
  
logo rideon
      
logo OHMeppel
  
scandinaviantours
  
logo Becks
  
London exhaust
  
Airtrailer
    
Logo Duo JJS ESAR
  inshared logo