Limburgrit E30 Club

 Afgelast i.v.m. Corona virus

 

 

 

 

Wij nodigen de BCN auto- en motorleden uit om op zondag 26 april met ons mee te gaan naar Limburg. Wij willen op 26 april om 10:00 u verzamelen bij de Van der Valk Hotel in Eindhoven en
vervolgens samen rijden naar Brasserie Abshoven in Munstergeleen. Vanuit Munstergeleen rijden wij dan mee met een toertocht door het prachtige Limburgse landschap die wordt georganiseerd door de BMW E30 Club Nederland.

De BMW E30 Club heeft een heel middagprogramma gepland met heerlijk eten en mooie weggetjes! Als je aan Limburgs eten denkt, kom je op 3 dingen uit: vlaai, ijs, en zuurvlees! Dit gaan we dan ook allemaal beleven. BECN trakteert op de vlaai en een drankje voor alle deelnemers. Het ijs en het avondeten is voor eigen rekening van het deelnemende clublid. Het programma vindt je op: https://www.bmwe30club.nl/evenement/bcnl-limburg-toertocht

Er is een limiet van max. 5 voertuigen per individuele club (om diversiteit te waarborgen), dus graag opgeven voor 1 maart via een email naar
Geef hierbij ook even aan of je wilt deelnemen aan het avondeten, al dan niet met partner.
Wij zullen dan de inschrijving vanuit onze club verzorgen.

Alfred de Vries en Edwin Tieben

 

   
logo rocketchanels
  
MR
      
Motoerit
  
logo BMWFC
    
adverteren01
  
logo Houtrust
  
logo Dunlop
  
logo rideon
      
logo OHMeppel
  
scandinaviantours
  
logo Becks
  
London exhaust
  
Airtrailer
    
bmw verkopen
  inshared logoTheo Terwel scan logoRAMmount benelux logo black