Nieuwjaarsclubmiddag

Zaterdagmiddag H2O Harmelen

 

 

 

Nieuwjaarsbijeenkomst op 4 januari 2020

Heeft U de nieuwjaarsbijeenkomst al in uw agenda staan?? Uiteraard verwachten wij u (met uw partner) hier op zaterdagmiddag 4 januari 2020 om 14.30 uur bij H2O in Harmelen. Het bestuur zal u graag ontvangen en heeft voor u een klein doch handig present klaar liggen.

 

We hebben op diverse media een oproep gedaan om de Nieuwjaarsreceptie ‘op te leuken’ met musicerende clubgenoten. We hebben wel wat geluiden gehoord maar een ‘muziekmaker’ heeft zich nog niet echt gemeld. Wij doen nogmaals een beroep op alle musici onder onze leden om u te melden teneinde met een jam sessie het nieuwe jaar in te luiden.

Wie durft zich te laten horen en zien op deze bijeenkomst???

Meld u aan bij Hans Bravenboer: of bellen naar: 06-21473083

   
logo rocketchanels
  
MR
      
Motoerit
  
logo BMWFC
    
adverteren01
  
logo Houtrust
  
logo Dunlop
  
logo rideon
      
logo OHMeppel
  
scandinaviantours
  
logo Becks
  
London exhaust
  
Airtrailer
    
Logo Duo JJS ESAR
  inshared logo